Кар’єра

Компанія ТОВ «НВК «Вітус» – це команда молодих, активних і повних ентузіазму професіоналів. Ми впевнені, що робота в нашій компанії – це гідний досвід, яким можна пишатися.

«УКРАЇНСЬКІ ПРУЖИНИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ».Це гасло відноситься не тільки до продукції, яку ми виробляємо, а й до співробітників які у нас працюють. Ми постійно поліпшуємо умови праці, намагаючись привести їх до європейського рівня. Введення системи 5С, атестація робочих місць, постійне навчання персоналу, просторий сучасний офіс, автоматизація робочих місць і електронний документообіг – це ті кроки, які наближають нас до рівня європейської компанії. У 2018 році наша компанія отримала нагороду від Сєвєродонецького міського центру зайнятості за реалізацію державної програми працевлаштування і створення нових робочих місць.

Ми високо цінуємо внесок кожного співробітника нашого підприємства і пропонуємо розвиватися разом з нами.

Ми зацікавлені в залученні інженерно-технічних працівників і робочий персонал в області машинобудування і металообробки, а так само співробітників офісної сфери.

Шукаємо співробітників за наступними спеціальностями:

  • Терміст – освідом роботи від 3х років;
  • Токар – досвідом роботи від року;
  • Гідравліка – пресове обладнання, верстати;
  • Оператор пружинонавивочного верстата – досвід роботи від року;
  • Менеджер відділу продажів з досвідом роботи в подібній галузі;
  • Менеджер відділу закупівель – досвід роботи від року;
Іногороднім працівникам оплачується проїзд.
 

Якщо у Вас є дар або талант в металообробці, конструювання різних верстатів, оснасток і устаткування і Ви готові працювати головою і руками, прохання надсилати резюме з поміткою «Розробка».

Якщо Ви хочете працювати в нашій команді, надсилайте резюме на електронну адресу і ми з Вами зв’яжемосяinfo@vitus.com.ua